Dziękuję za spotkania w Trzciance i Czarnkowie!

4/02/2011 10:53:00 AM

Wróciłam właśnie ze spotkań w Trzciance i Czarnkowie. Jestem zmęczona, ale... warto było!Dziękuję wszystkim za świetne spotkania, a szczególnie Ani i Oli z Trzcianki! Bardzo miło było zobaczyć Was w końcu na własne oczy! No i, gdyby nie Wy, tego spotkania w ogóle by nie było... ;-)

Szkoda tylko, że nie było czasu, żeby choć chwilkę porozmawiać :(
I nie udało się zrobić Wam zdjęć...

Spotkanie w Trzciance było przesympatyczne, choć obawiałam się go nieco. Nie wiedziałam, jak wypadnie, a zależało mi, żeby wyszło jak najlepiej. Pytania były ciekawe, a potem rozdałam tak dużo autografów, że nie wystarczyło już czasu na rozmowę z dziewczynami, które znałam już od dawna z internetu i tymi, które odezwały się do mnie tuż przed spotkaniem.

Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będzie okazja!

Dziękuję Paniom z Biblioteki za znakomitą organizację spotkań i za transport. Naprawdę pomoc w przemieszczaniu się po nieznanych terenach jest bezcenna.Spotkanie w Czarnkowie też było udane – przynajmniej dla mnie. Mam nadzieję, że jego uczestnicy też się nie nudzili. Może to, co Wam opowiedziałam przyda się komuś, gdy postanowi zostać pisarzem albo wydawcą? ;-)


Zobacz też:

1 komentarze

  1. To spotkanie bardzo mnie sie podobalo i mam nadzieje, ze zawita do nas Pani jeszcze kiedys. :)

    OdpowiedzUsuń

Spam będzie usuwany.