Inspektor Gadżet ;-)

6/07/2012 07:39:00 PM

Żyjemy w czasach, kiedy wszyscy robią zdjęcia. 


Telefonami, kieszonkowymi "pstrykawkami", a czasem profesjonalnym sprzętem, bo takie mają hobby.

Przemierzając ulice dużych miast często mija się fotografów, którzy uwieczniają miejscowe zabytki, robią pamiątkowe zdjęcia towarzyszącym im osobom albo fotografują przypadkowych przechodniów za ich zgodą lub bez niej. Blogi uwieczniające codziennie życie, ciekawe sytuacje albo "uliczną modę" biją rekordy popularności.

Kilka razy zdarzyło mi się zostać sfotografowaną. Czasem " z zaskoczenia", co najczęściej dostrzegam, kiedy sama robię zdjęcia. Zakładam, że na tych zdjęciach stanowię część większej całości, a jeśli jestem jego głównym elementem, to domyślam się, że jeśli zdjęcia trafią do bloga, to jednego z tych uwieczniających codzienne życie albo ciekawe sytuacje.

Do takiego o "ulicznej modzie" - niekoniecznie, bo kiedy zobaczyłam zdjęcia z tej fotograficznej wyprawy, miałam tylko jedno skojarzenie:A on ikoną mody chyba jednak nie jest. ;-)


Zobacz też:

3 komentarze

 1. Hi Katarzyna, thank you for visiting my blog!
  Your pictures re beautiful, but I didn't find the translator to read your posts. I'd like to follow you, do you like to do the same?
  thank you

  http://lallistaste.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I don't know whether to use the translator. It is more or less useful for the languages like English and when I try to translate Polish into English it's... a least funny ;-)

   But thank you for that suggestion!

   I already follow your blog. :-)

   Usuń
 2. i definitely see the ode to inspector gadget! love it.

  rae @loveforschoolgirl

  OdpowiedzUsuń

Spam będzie usuwany.