Ponuro...

10/23/2012 03:18:00 PM

Nie będzie mnie na Targach Książki w Krakowie i nie spotykam się obecnie z czytelnikami, bo mam uszkodzony staw kolanowy. Czeka mnie jeszcze trochę leczenia, ale później chętnie się z Wami spotkam.


Żałuję, że nie mogę udać się w Wasze strony teraz, kiedy jest taka świetna pogoda na podróżowanie. Porobiłabym też jesienne zdjęcia, pojeździła na rowerze, a tu... lipa. ;/

Słyszę też ciekawe "mema" w rodzaju "z wiekiem tak będzie coraz częściej". ;-) No uroczo... Tak oto subtelnie ludzie mi mówią, że jestem stara i się sypię... ;-)

Poza tym przekonuję się, że brak ruchu naprawdę powoduje spadek endorfin i ludzie robią się mniej zadowoleni i przez to - mówiąc wprost - upierdliwi. Tak, tak, całkiem serio myślę, że tym całym tabunom ludu wiecznie skrzywionego, niezadowolonego i ogólnie podminowanego, co to po powrocie (samochodem lub autobusem) z pracy (siedzącej) zalegają przed telewizorem, żeby odpocząć, bo są zmęczeni, dobrze by zrobiło trochę ruchu. Zaraz nastrój by im się poprawił, nie wspominając już o formie.

Widzę to po sobie. Poruszałabym się trochę, zaraz bym dowcipniej i zabawniej pisała. A tak - chce mi się pisać same emo doły, zakończone samobójstwem. I to najlepiej zbiorowym i rozszerzonym o wiele przypadkowych osób... I małych zwierzątek, żeby było jeszcze smutniej!


Zobacz też:

8 komentarze

 1. So precious picture. Smells Autumn :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No tak tpo prawda mnie z kolei wszystko zaczyna boleć kiedy się nie ruszam, wysilę się trochę i wszystko mi przechodzi jak ręką odjął.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przykro,że masz taki problem, ale postaraj się jakoś wykorzystać ten czas. Pociesz się, że pogoda będzie tylko gorsza i jak nie musisz wychodzić z domu to może nie jest to takie złe :)

  OdpowiedzUsuń
 4. w takim razie zdrowia, bo nie doceniamy zawsze takich życzeń, dopóki nam coś nie dolega, słońca dla endorfin i produkcji witaminy D dla kości oraz dla siebie zajrzenia wreszcie w jakąś Twoją powieść ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Współczuję bardzo, wiem, co to uszkodzone kończyny. Życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia!

  OdpowiedzUsuń
 6. Cuídate mucho! y que te mejores pronto...
  saludos

  OdpowiedzUsuń
 7. Kasiu współczuję, życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia i przesyłam moc magii :magia: trzymaj się :*

  OdpowiedzUsuń
 8. Miałam rekonstrukcję stawu kolanowego i fikam i fikam i fikam. Trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń

Spam będzie usuwany.