Wielki powrót Ani Szuch?

7/13/2014 05:24:00 PM

Podczas, gdy wszyscy wyjeżdżają na wakacje, ja w końcu nigdzie nie muszę wyjeżdżać. Paradoksalna sytuacja, prawda? ;-)


W czasie wakacji nie ma spotkań, nie ma targów, są co prawda plenery czytelnicze i festiwale literatury, ale... kiedyś przecież trzeba pisać te książki, żeby było co podpisywać na kolejnych. ;-)

Przewietrzyłam umysł na króciutkim wyjeździe „niepisarskim” i biorę się za kolejną część „Uli i Urwisów”. Poza tym mam dużo pomysłów na... kolejną część przygód Ani Szuch. Tylko czy ktoś jeszcze chce to czytać?

Kilka osób na pewno, bo mi napisały: w mailach i na Facebooku, gdzie podzieliłam się tym pomysłem. Ale pewne wydawnictwo uważa, że gdy książki ukazują się w odstępie mniej niż roku, to nikt już o nich nie pamięta. Co prawda znane mi są przypadki przeczące tej teorii, ale... może teraz jest właśnie tak?

Od premiery poprzedniej części przygód Ani miną wkrótce 4 lata. Jak myślicie? Warto do niej powracać?

Jesteście ciekawi, co dalej u Ani i jej przyjaciół?

Zobacz też:

7 komentarze

 1. Oczywiście, że warto próbować! Ja z chęcią powrócę do literatury z którą dorastałam. Jak tylko pojawią się jakieś informacje z chęcią podzielę się nimi na blogu i stronach czytelniczych, żeby jak najwięcej osób się o tym dowiedziało. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekamy na powrót Ani ! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak! Ania powinna wrócić! Moja ulubiona bohaterka książek młodzieżowych. Lubię to jej "outsiderstwo", jest dużo ciekawsza od "zwykłych nastolatek", którym w głowie tylko jakiś chłopak. Ma zainteresowania i osobowość.

  "Duch z Niewiadomic" też bardzo mi się podoba. Bohaterowie też są fajni. Tworzy pani ciekawe i inteligentne postacie i cieszę się, że w tej książce Wiktor i Magda nie zostali parą. Większość pisarek nie mogłaby się powstrzymać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdecydowanie warto!
  Ci, którzy polubili Anię Szuch na pewno sięgną po kontynuację, a nowi czytelnicy po przeczytaniu kolejnej części sięgną po poprzednie. Trzymam kciuki za powrót! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja teraz czytam Pani książki i napewno jak pojawi się kolejna to chętnie przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Właśnie przeglądam wiele stron i szukam części, bo skończyłam "Gdybym była czekoladą" oraz liczę na kontynuację serii!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Oczywiście, że warto!,,Trzynastka na karku" tak mi przypadła do gustu, że przeczytałam ją aż trzy razy!Dziennil
  Ki Ani Szuch rządzą!

  OdpowiedzUsuń

Spam będzie usuwany.